مزایای یو پی وی سی

پروفیلهای UPVC

پروفیلهای UPVC به علت مزایایی كه نسبت به چوب و فلزات دارد در چند سال اخیر مورد توجه صنایع تولید كننده قرار گرفته است و با وجود واردات مواد اولیه آن، تمایل به تولید آن وجود داشته است. این امر بیانگر استقبال مردم از این محصول و جایگزینی آن بجای كالاهای مشابه است. از طرف دیگر در كشورهای توسعه یافته، این محصول سالیان سال به عنوان محصول شماره یك در مباحث ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد.

مزایای یو پی وی سی

بر اساس آمار منتشره از طرف صنایع ملی پتروشیمی، تبدیل مواد بالا دستی پتروشیمی به صنایع مصرفی بیشترین ارزش افزوده را خواهد داشت و به همین علت است كه اغلب كشورهای توسعه یافته اغلب مواد بالا دستی را وارد و محصولات مصرفی )پایین دستی( را به كشورهای مصرف كننده كه اغلب كشورهای صادر كننده مواد بالا دستی می باشند صادر می كنند. چنانچه این صنایع در كشور فعال باشند، می توان حداقل شاهد موارد زیر بود :

  • جلوگیری از خروج ارز به خاطر واردات
  • ایجاد ارزش افزوده محصول
  • امکان صادرات محصول و ورود ارز به کشور
  •  امک ان استفاده از چوب و فلزات در سایر صنایع
  •  کمک به محیط زیست و جلوگیری از قطع بی رویه درختان جنگلی کشور

با توجه به طرحهای صنایع ملی پتروشیمی در خصوص تولید PVC در سالهای آتی حدود یک میلیون تن محصول به بازار عرضه خواهد شد. بنابراین یکی از بهترین راهکارهای پیشنهادی برای این حجم محصول، راه اندازی صنایع پایین دست آن که پروفیل UPVC نیز شامل آن می شود خواهد بود.

برای اطلاع از قیمت در و پنجره با بخش فروش تبریز تماس حاصل فرمایید.

نویسنده
نویسنده
حبیب ایرانی نویسنده مقالات سایت گروه صنعتی خجسته (پنجره تبریز )| طراح و مجری انواع درب و پنجره آلومینیومی دوجداره یو پی وی سی upvc ترمال بریک - نانترمال - وین تک در تبریز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *