مزایای پنجره ترمال بریک

مزایای پنجره ترمال بریک

مزایای پنجره ترمال بریک

در این قسمت به شرحی در مورد خصوصیات پنجره ترمال بریک پرداخته می شود و شما خوانندگان را با آن آشنا می کند.

خصوصیات پنجره ترمال بریک

پنجره ترمال بریک خصوصیتی دارند و آن این است که قسمت پروفیل داخلی و سطح خارجی از هم جدا می شوند و ارتباطی ندارند.

همچنین در این پنجره ها رنگ پروفیل داخلی ساختمان می تواند با رنگ سطح بیرونی متفاوت باشد و این یکی از مزیتهای این پنجره ها می باشد.

همچنین در این پنجره ها امکان نصب شیشه های تک جداره، دوجداره و سه جداره در قاب وجود دارد.

مزیت دیگر آن که قبلا هم اشاره شد این است که از اتلاف انرژی جلوگیری می کند زیرا فضای داخلی ساختمان و بناها را عایق بندی می کند و مانع از هدایت حرارت داخلی به سمت بیرون و یا بلعکس می شود.

عایق صوتی

پنجره ترمال بریک برای نواحی گرمسیری و یا سردسیری بسیار مناسب می باشند زیرا از انتقال و تبادل گرما و سرما جلوگیری کرده و هوایی مطبوع و متعادل را در فضای داخلی ساختمان ایجاد می کند.

همچنین به دلیل عایق بندی بالای این پنجره ها مانع از ورود صدا به فضای داخلی شده و آلودگی صوتی را کاهش می دهد.

بهتراست اشاره کنیم که تیغه های پلی آمید که در این پنجره ها به کار برده می شود به دلیل استحکام بالا در مقابل اشعه ی فرابنفش و مواد شیمیایی تغییر ناپذیر می باشند.

خصوصیات پنجره های ترمال بریک

پنجره های ترمال بریک زیبا هستند و ظرافت دارند به همین جهت برای استفاده در خانه های مدرن مناسب هستند. همچنین تنوع زیادی در فرم و شکل پنجره های ترمال بریک وجود دارد که دست طراحان را برای انتخاب درست باز می گذارد.

پنجره های ترمال بریک  در برابر تغییر شکل و رنگ به دلیل عواملی طبیعی و محیطی مانند تابش نور و زمان و غیره مقاوم می باشند.

همچنین این پنجره ها علاوه بر وزن سبک خود در برابر باد و طوفان نیز مقاوم هستند.

مزایای پنجره ترمال بریک

مقدار کاهش اتلاف انرژی حرارتی

نتیجتا در پایان خاطر نشان می شود که هنگام استفاده از سیستم  ترمال بریک در درب و پنجره های ساختمان در فصل سرما به مقدار 38 درصد کاهش اتلاف انرژی حرارتی، در فصل گرما 32 درصد کاهش اتلاف انرژی برودتی نشان داده شده است.

همچنین به مقدار 28 درصد کاهش مصرف سوخت و 20 درصد کاهش هزینه در سرمایه گذاری اولیه صورت می گیرد و باید اضافه کرد که از آلودگی صوتی به مقدار زیادی کم می گردد.

اگر قصد خرید پنجره ترمال بریک را دارید با کارشناسان مربوطه تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

نویسنده
نویسنده
حبیب ایرانی نویسنده مقالات سایت گروه صنعتی خجسته (پنجره تبریز )| طراح و مجری انواع درب و پنجره آلومینیومی دوجداره یو پی وی سی upvc ترمال بریک - نانترمال - وین تک در تبریز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *