خرید پنجره دوجداره تبریز

خرید پنجره دوجداره نیاز به اطلاعاتی همچون نوع پنجره،  کیفیت متریال استفاده شده و … دارد جهت اطلاعات بیشتر و دریافت (  قیمت پنجره دوجداره تبریز ) با بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

پنجره دو جداره

متشکل از یک چارچوب فلزی، چوبی یا پلاستیک همراه با شیشه داخل آن در ساختمان ها نصب میگردد. پنجره ها که در حقیقت جزء جدا نشدنی هر ساختمانی میباشند، در انتقال حرارت هدایتی و تشعشعی نقش بسزایی را در هر مجموعه ساختمانی دارند. برای تعریف پنجره لازم است که ابتدا دیوار تعریف شود.
دیوار جداکننده دو محیط مختلف با درجات حرارت و وضعیتهای متفاوت میباشد. پنجره در حقیقت یک نوع بازشو در دیوار است که قاب آن میتواند فلز، چوب و یا پی وی سی باشد و داخل قاب نیز یک لایه، دولایه و یا سه لایه شیشه قرار میگیرد نکته مهم در استفاده از پنجره انتقال نور در حد شفافیت آن همراه با صرفه جویی در انتقال حرارت محیط خارج و داخل و همچنین زیبایی آن است.

خرید پنجره های دو جداره

 

مرغوبیت پنجره ها

پنجره ها عمدتا با ضریب انتقال حرارت اکتسابی آنها  و مقدار نفوذ هوا از درزها مشخص می شوند. سایر مشخصات پنجره ها از جمله جنس قاب و ساخت آن نیز در مرغوبیت پنجره مهم میباشد.
نقش پنجره در بار سرمایشی به مراتب بیشتر از بار گرمایشی است چون در بار گرمایشی انتقال حرارت توسط پنجره صرفا از نوع انتقال هدایتی است در صورتیکه در بار سرمایشی انتقال حرارت علاوه بر نوع هدایتی آن شامل انتقال تشعشعی نیز میشود. به همین جهت تمهیدات لازم جهت افزایش مرغوبیت پنجره ها از دید صرفه جویی انرژی عمدتا حول مسایل مربوط به انتقال بارهای سرمایشی است. هرچند که پنجره های بسیار جدید قادرند که با تغییر وضعیت خود انرژی اکتسابی تشعشعی را در فصول سرد به داخل محیط زندگی انتقال و در نتیجه در انرژی مصرفی ساختمانها صرفه جویی به عمل آورند.

پنجره های چند جداره

معمولا به سه صورت 1-2 و 3 جداره، تولید میشوند ( پنجره ها با لایه های بیشتر نیز امکان تولید می باشد که برای مکان های خاص که آلودگی صوتی زیادی دارند ) . در کشورهای صنعتی پنجره دو جداره بیشترین مورد مصرف را دارد و در سایر کشورها عمدتا از نوع یک جداره می باشند.

برای اطلاع از قیمت با بخش فروش تبریز تماس حاصل فرمایید.

نویسنده
نویسنده
حبیب ایرانی نویسنده مقالات سایت گروه صنعتی خجسته (پنجره تبریز )| طراح و مجری انواع درب و پنجره آلومینیومی دوجداره یو پی وی سی upvc ترمال بریک - نانترمال - وین تک در تبریز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *