خرید پنجره دوجداره

خرید پنجره دوجداره

خرید پنجره دوجداره

پنجره دوجداره چیست؟

عایق بودن صوتی یعنی اینکه پنجره از ورود سرو صدای محیط خارج به داخل و برعکس ممانعت کند که خرید پنجره دوجداره این توقعات را برطرف خواهد کرد.

وقتی صحبت از پنجره و وظیفه ی آن به وسط می آید، بیشتر عایق بودن پنجره از لحاظ دما و صدا می باشد یعنی پنجره ای مناسب و با کیفیت محسوب می شود که از اتلاف دمای حرارتی و برودتی جلوگیری کرده و همچنین آلودگی صوتی را کاهش دهد.

عایق بودن صوتی پنجره

عایق بودن پنجره از لحاظ دما، مانع اتلاف انرژی شده و مصرف آن را کم کرده و هزینه ی قبوض مربوطه را کاهش می دهد، بنابراین استفاده و خرید پنجره دوجداره یکی از بهترین تصمیمات در هنگام بهینه سازی و ساخت ساختمان و بناها به حساب می آید.

خرید پنجره دوجداره برای محیط زیست ضرر ندارد

همچنین با خرید پنجره های دوجداره از آسیب به محیط زیست جلوگیری می شود، زیرا پنجره دوجداره از موادی تشکیل و ساخته شده است که به محیط زیست آسیب وارد نمی کند و چون قابل بازیافت می باشند، در چرخه ی طبیعت وارد نشده و آسیبی به آن نمی رساند.

بنابراین خرید پنجره های دوجداره و عرضه ی آن در بازار از جهات گوناگونی هم برای انسانها و هم محیط زیست مفید می باشد، بنابراین تبلیغات در جهت خرید پنجره های دوجداره در دنیای امروز قوی عمل کرد و بنابراین امروزه افراد زیادی تمایل به خرید پنجره دوجداره دارند و در ساخت ساختمانها از این نوع پنجره استفاده می کنند.

خرید پنجره دوجداره

پروفیل پنجره های دوجداره

البته ناگفته نماند که تنها پروفیل پنجره های دوجداره که از جنس یو پی وی سی می باشد مانع اتلاف انرژی و یا عایق صوتی نیست و نقش خود شیشه ها نیز در این پنجره ها قابل چشم پوشی نیست. زیرا این پنجره ها همانطور که از نامشان پیداست، شیشه های دوجداره دارند یعنی از دو و یا سه لایه شیشه ساخته می شود و پنجره دوجداره ای که با سه لایه شیشه تولید می شود هم نیز با عنوان همان پنجره دوجداره شناخته می شود.

این شیشه ها با فاصله در کنار هم قرار گرفته و بین لایه هایشان با گاز مخصوصی پر می شود تا این قسمت از پنجره هم عایق صوتی و نیز دما و حرارت بشود.

برای اطلاع از قیمت در و پنجره دو جداره با بخش فروش تماس حاصل فرمایید. 

نویسنده
نویسنده
حبیب ایرانی نویسنده مقالات سایت گروه صنعتی خجسته (پنجره تبریز )| طراح و مجری انواع درب و پنجره آلومینیومی دوجداره یو پی وی سی upvc ترمال بریک - نانترمال - وین تک در تبریز

2 Comments

  1. عادل گفت:

    مقاله مفیدی بود سپاس لطفا در مورد عایقبندی پنجره ها بیشتر توضیح بدهید

  2. محسن گفت:

    چطور میشه خرید کرد ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *