پنجره دوجداره آکاردئونی

پنجره دوجداره آکاردئونی

پنجره دوجداره آکاردئونی

پنجره دوجداره آکاردئونی Folding

مکانیزم بسیار پیچیده بازشو و اندازه هایی که می توان این پنجره را در آن اجرا کرد ، پنجره آکاردئونی را به انتخابی ویژه و خاص بدل کرده است. برای فضاهایی با عرض بیشتر از 4/5 متر می توان از درب و پنجره آکاردئونی استداده کرد. نحوه بازو بسته شدن پنجره آکاردئونی همانند باز و بسته شدن دستگاه آکاردئون بوده و بصورت تمام بازشو می باشد که با بازشدن دستگیره، تمامی لنگه ها در یک یرد جمع می شوند. پس از باز شدن پنجره نمای ساختمان بسیار زیباست و بیننده منظره ای عریض و کامل را در مقابل چشمان خود می بیند. قیمت یراق آکاردئونی برای این پنجره بسیار گران می باشد.

از نظر کارایی و بهره وری در مقابل اتلاد انرژی و ورود اصوات بیرون به داخل نیز این پنجره عملکردی بسیار عالی دارد. این نوع از پنجره های خاص خصوصا جهت نصب در ویلاها که معماری های خاصی دارند بسیار مناسب است و می تواند جلوه ای خیره کننده به نمای ساختمان چه از داخل چه از نمای بیرون ببخشد.

پنجره دوجداره آکاردئونی

پنجره محوری

سیستم در و پنجره محوری جزء سیستم های خاص می باشد، در و پنجره محوری از تهویه مناسبی برخوردار است از این رو در مکان هایی که نیاز به تهویه ویژه دارد بسیار پر کاربرد است. در سیستم محوری هوای راکد از بالا خاره شده و هوای تازه از پائین وارد می شود. این روش تهویه در مکانهای مرطوب و مکانهایی لازم است بو به سرعت خارج شود بسیار کارآمد است. زاویه بازشو در پنجره های محوری قابل تنظیم بوده و در حالت نیمه باز از ایمنی کافی برخوردار است.
سیستم محوری جهت لنگه هایی تا وزن 300 کیلوگرم و عرض 2955 میلی متر قابل اجرا می باشد.

ادر و پنجره محوری متنوع می باشد که بیشتر در دو مدل استداده می گردد.

  • در و پنجره محوری Pivot
  • در و پنجره محوری Tornado

این نوع در و پنجره محوری در سایز ها و ابعاد متنوعی قابل تولید است . علاوه بر آن می توان این در و پنجره های محوری را در طرحهای هندسی نیز تولید نمود.
از خصوصیات اصلی این در و پنجره محوری باز شدن این پنجره ها بر حول یک محور و در وسط قسمت بازشو می باشد( نیمی از بازشو به سمت فضای داخل ساختمان می باشد و نیم دیگر در فضای خارجی ساختمان قرار می گیرد.) از نظر عایق سازی ، این پنجره ها همانند پنجره های بازشو عایق بندی می گردد.

برای اطلاع از قیمت در و پنجره با بخش فروش تبریز تماس حاصل فرمایید.

نویسنده
نویسنده
حبیب ایرانی نویسنده مقالات سایت گروه صنعتی خجسته (پنجره تبریز )| طراح و مجری انواع درب و پنجره آلومینیومی دوجداره یو پی وی سی upvc ترمال بریک - نانترمال - وین تک در تبریز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *