پنجره دو جداره

پنجره دوجداره ، به پنجره هایی گفته می شود که برای ساخت آن ها از دو شیشه استفاده می شود و بین دو شیشه با نوعی گاز پر می شود ، این گاز رسانای حرارتی بسیار کمی دارد . وجود این گاز باعث می شود تا پنجره به طور کامل عایق شود و مانع از انتقال آب ، صوت ، آلودگی ها و … می شود. همچنین این نوع پنجره ها علاوه بر ظرافت و زیبایی که دارند ، از امنیت بسیار خوبی برخوردار می باشند ، و در برابر ضربه و فشار مقاومت خوبی دارند . همچنین این نوع پنجره ها ضد سرقت نیز می باشند ، زیرا این پنجره ها دارای زبانه قفلی می باشند ، که از سه طرف قفل می شوند.

پنجره دو جداره

پنجره های دو جداره برای چه مکان هایی مناسبند ؟

پنجره های دو جداره دارای ساختاری هستند که می توان آن ها را برای هر موقعیت و محلی استفاده کرد . همچنین این نوع پنجره ها را می توان به راحتی ، جایگزین پنجره های قدیمی کرد ، زیرا تعویض این پنجره ها بسیار آسان و سریع می باشد . همچنین استفاده از این پنجره ها برای هر محیطی از قبیل منازل ، ادارات ، شرکت ها ، بیمارستان ها ، هتل ها و غیره پیشنهاد می شود . به خصوص استفاده از پنجره های دو جداره در جاهایی که بسیار پر سر و صدا و پر رفت و آمد است ، یک انتخاب بسیار عالی می باشد . همچنین این پنجره ها باعث می شوند تا زیبایی ساختمان شما چندین برابر شود.

پنجره دو جداره از چه اجزایی ساخته شده ؟

شیشه دوجداره که در بعضی از پنجره ها می توان از شیشه سه جداره نیز استفاده کرد نیز گفته می شود EPDM الستیک هایی که برای عایق بودن پنجره از آن استفاده می شود که به آن درز گیر یا قاب پنجره و باز شوی پنجره پروفیل استفاده شده که باید پروفیل گالوانیزه باشد.از دیگر اجزای پنجره دوجداره می توان به یراق آلات و قاب و درزگیرهای آن اشاره کرد.

این پنجره ها مزایای زیادی دارند زیرا اولا از لحاظ عایق بندی بسیار کاربردی هستند یعنی از اتلاف انرژی حرارتی جلوگیری میکند. همچنین بسیار مستحکم بوده و در مقابل شرایط جوی هم بسیار مقاوم هستند.

قیمت پنجره دوجداره و خرید

برای اطلاع از قیمت در و پنجره با بخش فروش تبریز تماس حاصل فرمایید.

نویسنده
نویسنده
حبیب ایرانی نویسنده مقالات سایت گروه صنعتی خجسته (پنجره تبریز )| طراح و مجری انواع درب و پنجره آلومینیومی دوجداره یو پی وی سی upvc ترمال بریک - نانترمال - وین تک در تبریز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *