نصب پنجره های دوجداره و رگلاژ

نصب پنجره

بعد از نصب پنجره نصب شیشه انجام میشود. بعد از آن رگلاژ لنگه های پنجره انجام میشود تا باز و بسته شدن پنجره به راحتی انجام شود و عایقبندی پنجره مناسب باشد.

آببندی پنجره UPVC

در مرحله آببندی پنجره با استفاده از چسبهای آببندی سیلیکون، درزهای کنار پنجره آببندی میشود تا از ورود و خروج سرما و گرما و همچنین گرد و غبار و آلودگی صوتی جلوگیری شود.

نصب پنجره های دوجداره و رگلاژ

روشهای نگهداری پنجره UPVC

قطعات مکانیکی درب و پنجره دوجداره نیازمند روغن کاری در بازه های زمانی بلند مدت هستند تا نهایت در راحتی خود باقی بمانند. روغن کاری باید توسط روغنهای رقیق موجود مثل روغن چرخ خیاطی انجام شود. از نزدیک کردن شعله مستقیم آتش، مثل آتش جوشکاری وبه در و پنجره دو جداره بپرهیزید. برای دوام بیشتر لاستیکهای درزگیر در و پنجره دو جداره، چند ماه یکبار آنها را با پارچه ای حاوی صابون مایع تمیز کنید.

این عمل باعث نرمی و انعطاف و تمیزی لاستیکها میشود تا از جای اصلی خود خارج نشوند. تغییرات آب و هوایی در طی فصول و تغییرات ابعادی مصالح ساختمانی بر اثر انبساط و انقباض ممکن است موجب شود که ابزار و یراق آلات درب و پنجره دوجداره از رگلاژ خارج شود که با تنظیم مجدد به حالت اولیه باز خواهد گشت.
برای تمیز کردن در و پنجره دوجداره میتوانید از مخلوط آب و صابون استفاده کنید که باعث میشود در و پنجره دوجداره به خود گرد و غبار نگیرند. اگر پس از نصب در و پنجره دوجداره، هنوز فعالیتهای اجرایی ساختمان باقی مانده است، نباید لیبل روی در و پنجره دوجداره کنده شود تا از آسیب به در و پنجره دوجداره محافظت کند.
در صورتی که هنگام کندن در و پنجره دوجداره، لیبلها به در و پنجره دوجداره چسبیده بودند، میتوان به سادگی از یک سشوار برای دمیدن به در و پنجره دوجداره استفاده کرد و سپس لیبلها را به راحتی جدا نمود.
در صورتی که پیچهای دستگیره به مرور زمان کمی شل شد، میتوان با جابجا نمودن دستگیره، پیچ مربوطه را یافت و آن را محکم کرد. در هنگام فعالیتهای بازسازی از قبیل نقاشی و سیمانکاری و لازم است تا روی در و پنجره دوجداره را با پوشش مناسبی پوشاند تا آسیبی به پنجره ها نرسد. در صورت آلوده شدن درب و پنجره دوجداره لازم است تا به دقت پنجره را تمیز کرد تا وجود این مواد موجب کدر شدن سطح پنجره نشود.

برای اطلاع از قیمت در و پنجره با بخش فروش تبریز تماس حاصل فرمایید.

نویسنده
نویسنده
حبیب ایرانی نویسنده مقالات سایت گروه صنعتی خجسته (پنجره تبریز )| طراح و مجری انواع درب و پنجره آلومینیومی دوجداره یو پی وی سی upvc ترمال بریک - نانترمال - وین تک در تبریز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *