قیمت پنجره دو جداره

به دلیل نوسانات موجود در بازار قیمت متغیر میباشد جهت استعلام قیمت پنجره دو جداره با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید

چرا پنجره تبریز را انتخاب کنم ؟

قیمت پنجره دو جداره – شرکت خجسته ( پنجره تبریز )  با چندین سال سابقه در امر تولید انواع پنجره ها از جمله پنجره دو جداره جزو با سابقه ترین شرکت ها میباشد که میتواند به شما مشتریان عزیز خدمات عالی ارائه دهد.

چطور میتونم پنجره دو جداره را از شما تهیه کنم ؟

با اولین تماس با کارشناسان ، شما را برای تهیه پنجره دو جداره راهنمایی میکنند.

قیمت پنجره دو جداره

تاریخچه پیدایش درب و پنجره های UPVC و شیشه های دو جداره

قیمت پنجره دو جداره – ساخت درب و پنجره UPVC به حدود سال ۱۹۶۰ میلادی بر میگردد که در اروپا آغاز شد. با پیشرفت فناوری و بدلیل هزینه بالای تولید درب و پنجره چوبی ‌، آلومینیومی استفاده از درب و پنجره ها UPVC طرفدار بسیاری یافته است.

سهولت ایجاد تنوع در طرح و رنگ و استقامت فیزیکی و پایداری در برابر شرایط جوی متفاوت و همچنین قابلیت باز یافت بودن UPVC به کار رفته در ساخت این نوع درب و پنجره موجب تحولات عمده ای در این صنعت گردیده است .

تاریخچه تولید درب و پنجره UPVC در ایران

قیمت پنجره دو جداره – در ایران در دهه 50 اولین بار واحد تولید پروفیل و ساخت درب و پنجره UPVC حد فاصل شهرستان های بندرانزلی و رشت تاسیس گردید و با وجودی که در سال های بعد کارگاه های تولیدی دیگری در این زمینه تاسیس گردیده است ولی به دلایل مختلف واحدهای موجود از تکنولوژی کنونی بر خوردار نبوده و حجم عمده پروفیل مصرفی واحدهای مونتاژ از منابع خارجی تامین می گردد. امروزه در کشورهای اروپائی بیش از ۷۵% سهم بازار درب وپنجره متعلق به پنجره های UPVC می باشد به طوری که به عنوان مثال در سال ۱۹۹۷ حدود ۸۴ میلیون پنجره UPVC در اروپا فروخته شده است.

برای اطلاعات بیشتر با بخش فروش تبریز تماس حاصل فرمایید

نویسنده
نویسنده
حبیب ایرانی نویسنده مقالات سایت گروه صنعتی خجسته (پنجره تبریز )| طراح و مجری انواع درب و پنجره آلومینیومی دوجداره یو پی وی سی upvc ترمال بریک - نانترمال - وین تک در تبریز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *