قیمت پنجره دو جداره

قیمت پنجره دو جداره چقدر میباشد؟

به دلیل نوسانات موجود در بازار قیمت متغیر میباشد حتما با کارشناسان ما تماس بگیرید.

چرا پنجره تبریز را انتخاب کنم ؟

شرکت خجسته ( پنجره تبریز )  با چندین سال سابقه در امر پنجره دو جداره جزو با سابقه ترین شرکت ها میباشد که میتواند به شما مشتریان عزیز خدمات عالی ارائه دهد.

چطور میتونم پنجره دو جداره را از شما تهیه کنم ؟

با اولین تماس با کارشناسان شما را برای تهیه پنجره دو جداره راهنمایی میکنند.

تاریخچه پیدایش درب و پنجره هایUPVC و شیشه های دو جداره

قیمت پنجره دو جداره

ساخت درب و پنجره های UPVC به حدود سال ۱۹۶۰ میلادی بر میگردد که در اروپا آغاز شد. با پیشرفت فناوری و بدلیل هزینه بالای تولید درب و پنجره چوبی ‌، آلومینیومی استفاده از درب وپنجره های UPVCطرفدار بسیاری یافته است. سهولت ایجاد تنوع در طرح ورنگ و استقامت فیزیکی و پایداری در برابر شرایط جوی متفاوت وهمچنین قابلیت باز یافت بودن UPVC به کار رفته در ساخت این نوع درب و پنجره موجب تحولات عمده ای در این صنعت گردیده است .

تاریخچه تولید درب و پنجره UPVC در ایران

در ایران در دهه 50 اولین بار واحد تولید پروفیل و ساخت درب و پنجره UPVC حد فاصل شهرستان های بندرانزلی و رشت تاسیس گردید و با وجودی که در سال های بعد کارگاه های تولیدی دیگری در این زمینه تاسیس گردیده است ولی به دلایل مختلف واحدهای موجود از تکنولوژی کنونی بر خوردار نبوده و حجم عمده پروفیل مصرفی واحدهای مونتاژ از منابع خارجی تامین می گردد. امروزه در کشورهای اروپائی بیش از ۷۵% سهم بازار درب وپنجره متعلق به پنجره های UPVCمی باشد به طوری که به عنوان مثال در سال ۱۹۹۷ حدود ۸۴ میلیون پنجره UPVCدر اروپا فروخته شده است.

برای اطلاعات بیشتر با بخش فروش تبریز تماس حاصل فرمایید

نویسنده
نویسنده
حبیب ایرانی نویسنده مقالات سایت گروه صنعتی خجسته (پنجره تبریز )| طراح و مجری انواع درب و پنجره آلومینیومی دوجداره یو پی وی سی upvc ترمال بریک - نانترمال - وین تک در تبریز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نیاز به راهنمایی دارید ؟