قیمت پنجره های UPVC

پروفیل های UPVC

قیمت پروفیل های UPVC تا حدود زیادی وابسته به قیمت مواد اولیه آن یعنی PVC می باشد و در دوره های زمانی مختلف که قیمت PVC تغییر کرده است، قیمت این محصول نیز دارای نوساناتی شده است. در بخشهای بعدی روند تغییرات قیمت مواد اولیه این طرح مورد بررسی قرار گرفته است.

قیمت پنجره های UPVC

توضیح موارد مصرف و کاربرد

سالها است که U.P.V.C به عنوان محصولی پرطرفدار برای کاربردهای ساختمانی در دنیا مطرح میباشد. ویژگیهای خاص این ماده از جمله عایق بودن در برابر گرما و سرما، صدا، عدم پوسیدگی، پایداری و استحکام در کنار ارزانی و امکان تولید در تیراژ بالا، انعطاف پذیری در طراحی، عدم نیاز به تعمیرات بعدی و مقاومت در برابر آتش از جمله ویژگیهای خاص U.P.V.C است که باعث توسعه استفاده از این ماده شده است و به جزئی اساسی در صنعت ساختمان تبدیل شده است . از نظر مصرف انرژی مطالعات نشان میدهد که پائینترین میزان مربوط به چوب و بالاترین مربوط به آلومینیوم و آهن است . از نظر آلودگی هوا چوب و U.P.V.C مناسبترین و آلومینیوم و آهن نامناسبترین انتخاب است .
در مورد صنایع پائین دستی پروفیل میتوان صنایع مختلف از جمله موارد زیر را نام برد :

  • صنایع تولید درب و پنجره
  • شرکتهای تبلیغاتی و تولید کننده تابلوهای تبلیغاتی
  • صنایع ساخت میز ، پارتیشن و تجهیزات اداری
  • صنایع تولید تجهیزات ساختمانی شامل سقف كاذب ، دیوارهای پیش ساخته و …
  • صنایع تولید كابینت ، كمد و …

بطور كلی اين محصول دارای مصارف خانگی، اداری و صنعتی است و دارای طیف وسیعی از مصرف كنندگان می باشد كه از مزایای طرح محسوب می شود.

برای اطلاع از قیمت در و پنجره با بخش فروش تبریز تماس حاصل فرمایید.

نویسنده
نویسنده
حبیب ایرانی نویسنده مقالات سایت گروه صنعتی خجسته (پنجره تبریز )| طراح و مجری انواع درب و پنجره آلومینیومی دوجداره یو پی وی سی upvc ترمال بریک - نانترمال - وین تک در تبریز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *