درب و پنجره پی وی سی

ورق های پی وی سی

ورق های پی وی سی محصولات جدیدی هستند كه به تازگی وارد بازار مصرف، بخصوص بازار ایران شده اند. برای این محصولات با زمینه كاربرد وسیعی كه دارند در هر زمینه مصرف میتوان جایگزینی انتخاب كرد اما نكته مهمی كه در اینجا وجود دارد این است كه انواع ورقهای پی وی سی با خواص منحصر بفردی كه دارند در سالهای اخیر تمامی رقبا را پشت سر گذاشته اند و به جرات میتوان گفت كه ورقهای پی وی سی خود محصول جایگزین بسیاری از محصولات دیگر هستند.
با این حال مهمترین محصولاتی كه در صنایع مختلف از جمله ساختمان، وسایل و تجهیزات خانگی نظیر كابینت و قفسه ها، سایبان ها و آلاچیق قابلیت كاربرد بجای ورق های پی وی سی را دارند، چوب، آهن و آلومینیوم هستند.
عمر طولانی، وزن پایین، زیبایی ظاهری، قابلیت شستشو، نصب راحت، مقاومت در برابر شرایط جوی، عدم رشد حشرات موزی و عدم خوردگی و پوسیدگی محصولات ساخته شده از پی وی سی مهمترین ویژگیهای بارزی هستند كه بطور یقین در سالهای آتی چوب، آهن و آلومینیوم را از صحنه رقابت خارج خواهند ساخت. پروفیل UPVC بخاطر سبكی، استقامت و دوام بالا، شكل ظاهری و قیمت آن باعث شده است كه در زمینه فعالیتهای عمرانی به عنوان یك كالای مناسب در ساختمانها استفاده شود.

درب و پنجره پی وی سی

صنایع ساختمانی با رشد فزاینده ای در حال توسعه می باشد و كشور ما نیز در این بخش شاهد پیشرفتهای زیادی در طی چند سال اخیر بوده است. همانطور كه در بخش كالای جایگزین این محصول اشاره شد، دنیا به سمت جایگزینی مواد سنتزی به جای مواد طبیعی می باشد. استفاده از انواع پلیمرها در زندگی روزمره نشان دهنده این مطلب است.

برای اطلاع از قیمت در و پنجره با بخش فروش تبریز تماس حاصل فرمایید.

نویسنده
نویسنده
حبیب ایرانی نویسنده مقالات سایت گروه صنعتی خجسته (پنجره تبریز )| طراح و مجری انواع درب و پنجره آلومینیومی دوجداره یو پی وی سی upvc ترمال بریک - نانترمال - وین تک در تبریز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *