پنجره آلومینیومی ترمال بریک کشویی

پنجره آلومینیومی ترمال بریک کشویی

پنجره آلومینیومی ترمال بریک کشویی

جهت خرید پنجره آلومینیومی ترمال بریک کشویی با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید.

پنجره ترمال بریک کشویی

در و پنجره های ترمال بریک آلومینیومی از تسمه های پلی آمید استفاده می‌شود که این تسمه ها از الیاف شیشه ساخته می شوند و قابلیت بالایی در برابر فشار و حرارت دارند.
این تسمه ها باعث فاصله بین لایه داخلی و لایه خارجی پنجره ها می شود که این کار باعث ایجاد امکان عایق بندی برای حرارت می باشد.
همچنین این تسمه ها باعث عایق در برابر رطوبت نیز می باشد.

مزیت های پنجره ترمال بریک کشویی

پنجره دوجداره آلومینیومی ترمال بریک دارای مزیت هایی هستند که در زیر به آنها اشاره می شود :
  • در برابر آتش سوزی مقاوم هستند
  • استحکام بالا و دوام مناسبی دارند
  • در برابر حرارت عایق مناسبی هستند
  • در برابر شرایط جوی زنگ‌زدگی و فرسودگی ندارند
  • عملکرد بسیار عالی دارند
  • حافظ محیط زیست می باشد
  • پنجره های ترمال بریک و حفاظت از محیط زیست
پنجره آلومینیومی ترمال بریک کشویی – در ساخت درب و پنجره ترمال بریک آلومینیومی از مواد مضر در تولید استفاده نمی شود و همه موادی که در آن استفاده می شود قابل بازیافت هستند و از آنجا که آلمینیوم یک فلز با ارزشی می باشد می‌توان در آینده بعد از بازسازی خانه ها و تخریب ساختمان پنجره های آلومینیومی را با قیمت روز به فروش رساند.
پنجره آلومینیومی ترمال بریک کشویی

رنگ های پنجره دوجداره ترمال بریک

پنجره ترمال بریک می تواند در رنگ های مختلفی تولید شوند و از لحاظ طراحی برای دکوراسیون و ایجاد نما و جلوه ظاهری زیبا کاربرد دارد.
در اکثر طیف رنگهای مختلف می تواند این پنجره ها تولید شود و رضایت مشتریان را از نظر سلیقه رنگی برآورده می‌کند و برای معماران جهت ایجاد طراحی های دکوراتیو بسیار مناسب می باشد.

خرید پنجره آلومینیوم ترمال بریک کشویی

پنجره های ترمال بریک کشویی یکی از پرطرفدارترین پنجره ها می باشند و از لحاظ اینکه ظاهر زیبایی دارند بسیار در بین معماران و مشتریان طرفدار دارد.
اما موضوع مهمتر از نمای ظاهری آن کیفیت بالای آن و ساختار بی‌نظیر این پنجره ها میباشد که از لحاظ بهینه سازی انرژی و عایق بندی بسیار عالی عمل می کنند.
جهت خرید پنجره ترمال بریک کشویی می توانید با شماره های موجود در سایت با گروه صنعتی خجسته تماس حاصل نمایید تا کارشناسان شما را در جهت خرید محصولات همراهی و راهنمایی کنند.
گروه صنعتی خجسته از باکیفیت ترین و مرغوب ترین برند های پلی آمید برای ساخت پنجره های ترمال بریک بهره می برد.
همانطور که می‌دانید آلومینیوم یک فلز رسانا است و به راحتی حرارت را انتقال میدهد به همین علت پلی آمید در بین پروفیل های آلومینیوم قرار داده می شود و پنجره آلومینیومی را عایق بندی می کنند. بنابراین هر چه نوارهای پلی‌آمید کیفیت بالایی داشته باشند عایق بندی و ساختار این پنجره ها بهتر خواهد شد.
پنجره آلومینیومی ترمال بریک کشویی – گروه صنعتی درب و پنجره سازی خجسته در تبریز یکی از بهترین و قدیمی ترین شرکت های تولید کننده پنجره در ایران می باشد.
این تولیدی دارای بهترین پروفیل های ترمال بریک بوده و در تولید آنها از بهترین و باکیفیت ترین آلیاژهای آلومینیوم استفاده می شود.
mphi
mphi
نویسنده سایت گروه صنعتی خجسته تولید کننده درب و پنجره در تبریز - درب و پنجره ساز در تبریز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *