پنجره کشویی Slidding

پنجره کشویی Slidding

پنجره کشویی Slidding

مزایای پنجره کشویی

از محبوب ترین بازشوهای پنجره به علت راحتی در بازوبست، پنجره کشویی است اما بدلیل عایق بندی نامناسب از آن در ساختمان کمتر استفاده می شود. سیستم بازشوی پنجره کشویی به صورت ریلی در هر دو جهت چپ و راست می باشد. پنجره دوجداره کشویی خود به دو نوع، پنجره دو جداره کشویی تک ریل و جفت ریل تقسیم بندی می شود. ریل یا فریم پنجره کشویی در برند های معتبر مانند پنجره وین تک و پنجره ویستابست بصورت جفت ریل و تک ریل در وین تک و جفت ریل در ویستابست تولید می گردد. در مواقعی که عایق بندی نسبت به آلودگی صوتی، جریان هوا و گردوغبار در اولویت است و در پروژه های بازسازی (تعویض پنجره قدیمی با دوجداره)، استداده از پنجره دوجداره کشویی پیشنهاد نمی گردد. هزینه این نوع از لحاظ اقتصادی متوسط می باشد.

پنجره کشویی Slidding

مزایای پنجره کشویی

  • عدم مزاحمت برای پرده های نصب شده
  • عدم اشغال فضای خانه هنگام باز و بسته شدن

پنجره دوجداره فولکس واگنی Tilt & slide

این پنجره یو پی وی سی جایگزین مناسبی برای پنجره های کشویی میباشد. در این حالت با چرخاندن دستگیره، تمام لنگه بازشوی پنجره به اندازه 15 سانتیمتر به سمت داخل منزل آمده و به سمت چپ یا راست بصورت کشویی خواهد رفت. حالت بازشوی آنها همانند دربهای ون میباشد. بدلیل کیفیت و تحمل وزن بالای یراق فولکس واگنی، این یراق از نمونه های دیگر مانند تک حالته و دوحالته گرانتر بود و در انواع نیمه اتومات، اتومات و فول اتومات به بازار عرضه می شود. در مقایسه پنجره فولکس واگنی و پنجره کشویی می توان بیان کرد که عایق بندی پنجره فولکس واگنی نسبت به کشویی بالاتر بوده و از زیبایی بیشتری نیز برخوردار است.

مزایای آن عبارت است از

  • باز شدن (سش)باز شو تا زاویه 25 درجه
  • هنگام باز و بسته شدن هیچ فضایی اشغال نمی شود
  • دارای سه نوع مختلف اتومات، نیمه اتومات و معمولی

برای اطلاع از قیمت در و پنجره با بخش فروش تبریز تماس حاصل فرمایید.

نویسنده
نویسنده
حبیب ایرانی نویسنده مقالات سایت گروه صنعتی خجسته (پنجره تبریز )| طراح و مجری انواع درب و پنجره آلومینیومی دوجداره یو پی وی سی upvc ترمال بریک - نانترمال - وین تک در تبریز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *