میزان مواد اولیه عمده برای ساخت پی وی سی

میزان مواد اولیه عمده مورد نیاز سالانه

میزان مواد اولیه عمده مورد نیاز سالانه و محل تامین آن از خارج یا داخل کشور قیمت ارزی و ریالی آن و بررسی تحولات اساسی در روند تامین اقلام عمده مورد نیاز در گذشته و آینده

در این بخش در مورد مواد اولیه، مواد کمکی و دیگر ملزومات مورد نیاز تولید، قیمتها و نحوه دسترسی و تامین آنها ارائه گردیده است. در انتخاب هر یک از این موارد نکات متعددی از جمله فنآوری انتخاب شده، کیفیت محصولات مورد نظر، حفاظت از محیط زیست و … لحاظ شده است. در صورت وجود از منابع تأمین داخلی، جهت تامین مواد اولیه استفاده شده است و در غیر اینصورت این مواد از منابع خارجی تامین می گردند. مواد اولیه شامل ،PVC کربنات کلسیم، دی اکسید تیتانیوم و روانسازها میباشند. ماده اولیه اصلی این طرح PVC می باشد و سایر مواد بعنوان افزودنی محسوب می شوند. برای تولید ٥٥٠٠ تن پروفیل با در نظر گرفتن ٥ درصد ضایعات حدود ٥٧٧٥ تن گرانول PVC مورد نیاز خواهد بود.

پلی وینیل کلراید (PVC پلی وینیل کلراید)

(PVC) از نظر حجم تولید دومین پلاستیک تولیدی در دنیا بعد از پلی اتیلن است. در سال ٢٠٠٢ حدود ٢٧ میلیون تن PVC به ارزش تقریبی ١٩ میلیارد دلار در جهان مصرف شده است.
PVC در مقابل حرارت پایدار است. حمل آن از طریق هواپیما، کشتی و حمل و نقل زمینی مجاز است. PVC تولیدی پتروشیمی بندر امام بصورت پودری و در کیسه های ٢٥ کیلوگرمی از جنس کاغذ کرافت چهار لایه بسته بندی می گردد و هر ٥٠ کیسه روی یک پالت توسط فیلم شرینک بسته بندی میگردد .

میزان مواد اولیه عمده برای ساخت پی وی سی

مشخصات PVC تولیدی پتروشیمی بندرامام


در جدول ٢٩ مشخصات گریدهای مختلف PVC تولیدی پتروشیمی بندرامام با نام پولیران (Poliran)، ارائه میشود. محصول پتروشیمی بندرامام PVCسوسپانسیونی (S) است که درچند گرید ویژه اکستروژن و تزریقی به شکل پودر تولید میگردد.

برای اطلاع از قیمت در و پنجره با بخش فروش تبریز تماس حاصل فرمایید.

نویسنده
نویسنده
حبیب ایرانی نویسنده مقالات سایت گروه صنعتی خجسته (پنجره تبریز )| طراح و مجری انواع درب و پنجره آلومینیومی دوجداره یو پی وی سی upvc ترمال بریک - نانترمال - وین تک در تبریز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *