قیمت پنجره

قیمت پنجره

قیمت پنجره

قیمت پنجره با توجه به عوامل مختلفی تعیین می شود برای مثال تعداد یراق آلات ، ابعاد پنجره ، دوجداره و سه جداره بودن شیشه ها‌ ، جنس پروفیل ها و غیره.

پنجره دوجداره به چه پنجره ای گفته می شود؟

یکی از مزیت های اصلی پنجره های دوجداره یا سه جداره عایق بودن آنها در برابر صوت و دما می باشد. وقتی که پنجره دوجداره است یعنی اینکه باید از لحاظ انتقال دما عایق حرارتی باشد یعنی به گونه‌ای باشد که از هدر رفت و اتلاف انرژی گرمایی جلوگیری به عمل آورد.

این پنجره ها همجنین از آلودگی صوتی نیز باید جلوگیری کنند یعنی صدای مزاحم فضای بیرون را به داخل ساختمان انتقال ندهند و باعث سلب آرامش ساکنین نشوند.

برای اینکه پنجره ای عایق باشد باید پنجره ها دوجداره و یا سه جداره باشد دو یا سه جداره بودن درب و پنجره ها به این معنی است که این پنجره ها در قاب خود دارای دو یا سه لایه شیشه ای هستند.
پنجره سه جداره نیز با نام پنجره های دوجداره شناخته و معرفی می شود.
این شیشه ها با فاصله کمی از هم در کنار یکدیگر قرار داده می‌شوند و بین آنها با گاز مخصوصی پر میشود.

قیمت پنجره

محاسبه قیمت پنجره

برای پنجره ها نمی توان قیمت مشخصی را تعیین نمود زیرا عوامل زیادی بر قیمت پنجره ها موثر می باشد.
بنابراین جهت اطلاع از قیمت دقیق پنجره دوجداره ابتدا باید ابعاد آن را مشخص نمود سپس با کمک کارشناسان ما میتوان قیمتی را برای آن ارائه داد.
شما می‌توانید با شماره های موجود در سایت با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید تا شما را در زمینه خرید ارزانترین پنجره با کیفیت بالا راهنمایی نمایند. گروه صنعتی خجسته با تیم ماهر و متخصص خود در تمام مراحل خرید و تا نصب و پشتیبانی در کنار شما خواهند بود و شما را همراهی خواهند کرد.

mphi
mphi
نویسنده سایت گروه صنعتی خجسته تولید کننده درب و پنجره در تبریز - درب و پنجره ساز در تبریز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *