پنجره آلومینیومی ترمال بریک

پنجره ترمال بریک

در پنجره آلومینیومی ترمال بریک تیغه های پلی آمید به هم متصل میشوند و در واقع یک حالت دو جداره را در پروفیل ایجاد می کنند. در نتیجه ی این تغییر ، پنجره ی شما عایق حرارت و صوت میشود. به علاوه در استحکام و طول عمر پنجره نیز تاثیر به سزایی ایجاد می شود. اما نکته قابل توجه این است که قیمت نوع ترمال بریک از آلومینیوم ساده بالاتر است. البته درصدی از افزایش قیمت به یک عمر آسودگی می ارزد اینطور نیست؟

پنجره آلومینیومی ترمال بریک

انواع پنجره کامپوزیتی

پنجره های کامپوزیتی بدلیل داشتن خاصیت ترکیبی  از نظر عملکرد ، قابلیت اطمینان ، زیبایی شناسی و خصوصیات حرارتی بهترین بازده را به مشتری می دهد. روکش آلومینیومی این پنجره ها از دوام بالایی برخوردار است و نیاز به نگهداری و مراقبت کمتری نسبت به پنجره های فولادی کاملاً سنتی دارد. کامپوزیت به معنی ترکیب است.

در ساخت این مواد، از دو یا چند متریال ترکیبی استفاده می شود. به نحوی که با یکدیگر واکنش نداده و ساختار خود را حفظ کنند. این پروفیل از نظر بهبود عملکرد و به حداقل رساندن معایب پروفیل های قبلی کاملا مناسب است. به علاوه استفاده از این نوع تکنولوژی باعث حفظ منابع طبیعی و عدم استفاده بی رویه از آن می شود. اگر به دنبال پنجره دوجداره با کارایی بالا ، جذاب و ماندگار هستید ، فریم های کامپوزیت می تواند پاسخی باشد.

پنجره UPVC

پنجره آلومینیومی ترمال بریک – این نوع پنجره ها استفاده گسترده ای در صنعت ساختمان دارند. پروفیلهای pvc و upvc مواد قابل بازیافتی هستند که برای طبیعت آسیب خاصی ایجاد نمی کنند. در حالت کلی upvc متریال بهبود یافته ی نوع pvc است .چرا که خاصیت انعطاف پذیر pvc را ندارد و همچنین عایق بهتری در برابر صدا و حرارت است.

لیست قیمت پنجره ترمال بریک

قیمت پنجره دوجداره تبریز سال ۱۴۰۱

برای اطلاعات بیشتر با بخش فروش تبریز تماس بگیرید

نویسنده
نویسنده
حبیب ایرانی نویسنده مقالات سایت گروه صنعتی خجسته (پنجره تبریز )| طراح و مجری انواع درب و پنجره آلومینیومی دوجداره یو پی وی سی upvc ترمال بریک - نانترمال - وین تک در تبریز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *