پنجره سه جداره

پنجره سه جداره

پنجره سه جداره

در زمان های گذشته بیشتر ساختمان ها را با پنجره های چوبی و فلزی می ساختند ، بعد از آن پنجره های دو جداره و همچنین سه جداره و ترمال بریک و آنترمال و غیره عرضه شدند که فوق العاده در مقایسه با پنجره های قدیمی بهتر بودند.

تفاوت پنجره دو جداره و سه جداره

پنجره سه جداره در واقع شبیه به پنجره دوجداره هستند و فقط یک تفاوت دارند و آن هم در تعدا شیشه های به کار برده شده در پنجره می باشد. پنجره دوجداره از دو لایه شیشه استفاده می شود که خود این پنجره ها کیفیت و کارامدی خیلی خوبی دارند. در مناطقی که آب و هوا بیش از اندازه سرد بوده و برودت هوا در اکثر فصول سال وجود دارد و یا آب و هوای بیش از اندازه پرحرارت دارند استفاده از پنجره سه جداره پیشنهاد می شود.

مزایای پنجره سه جداره

همچنین در مناطقی که شلوغ و پر سروصدا می باشد این پنجره ها مناسب تر می باشند. زیرا پنجره سه جداره از سه لایه شیشه کنار هم و با فاصله استفاده می شود که عایق بیشتری را در برابر دما دارد. حد فاصل بین شیشه ها در پنجره های دوجداره و سه جداره با گاز مخصوصی پر می شود. نقش بزرگ پنجره ها را در ساختمان دست کم نگیرید و سعی کنید در هنگام خرید پنجره بهترین نوع و طرح را انتخاب کنید.

محبوبیت پنجره دوجداره و سه جداره

پنجره سه جداره و دو جداره یکی از بهترین نوع پنجره هایی است که امروزه در بازار محبوبیت داشته و با قیمت مناسبی به فروش می رسد. با خرید این پنجره ها از اتلاف انرژی جلوگیری کرده و همچنین سلامتی پنجره ها را برای مدت طولانی تضمین می کنید. این پنجره ها بسیار مستحکم هستند و برای نگهداری آنها اقدامات خاصی لازم نیست و  در برابر خوردگی و اسید و اشعه فرابنفش خورشید سال ها دوام می آورند پس خرید این پنجره ها یک کار منطقی به حساب می آید.

نویسنده
نویسنده
حبیب ایرانی نویسنده مقالات سایت گروه صنعتی خجسته (پنجره تبریز )| طراح و مجری انواع درب و پنجره آلومینیومی دوجداره یو پی وی سی upvc ترمال بریک - نانترمال - وین تک در تبریز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *