تکنولوژی ساخت پروفیل U.P.V.C

در و پنجره های U.P.V.C

چندین دهه است که تکنولوژی ساخت پروفیل U.P.V.C در کشورهای بزرگ دنیا متداول گشته و محصولات فوق به دلیل امتیازات خاص و منحصر بفرد خود توانسته اند به سرعت در سایر کشورها نیز مطرح گشته و جهانگیر شوند .
این پروژه تحت لیسانس یکی از بزرگترین تولید کنندگان ماشینآلات و قالبهای U.P.V.C در اروپا به نام شرکت Technoplast می باشد که میتواند پروفیل و ورق های U.P.V.C را با بالاترین کیفیت و تکنولوژی روز اروپا به بازار ارائه نماید.
UPVC ماده اولیه ساخت پروفیل در و پنجره های مدرن PVCمی باشد که از مخفف کلمات Un plasticized Poly Vinyl Chloride تشکیل شده است. این ماده یک نوع ترموپلاست مدرن متشکل از مشتقات اصلی نفت خام و نمکهای معدنی است . در فرآیند تولید UPVC با افزودن مواد مختلفی چون ضربه گیر ( Impact Modifier ) ،مواد ضد احتراق( Heat Stabilizers ) ، پر کننده ها (Fillers ) ، کمک کننده ها ( Processing Aids ) ، روان
کننده های داخلی (Internal & External Lubricants ) و رنگهای صنعتی (Pigment) به دو ماده اصلی فوق ، ترموپلاست UPVC بدست می آید که ترکیب جدیدی از ماده اولیه PVC بوده ولی به علت خواص فیزیکی متفاوت این ماده جدید ، اصطلاحا به آن یک ماده غیر پلاستیک اطلاق می شود .

تکنولوژی ساخت پروفیل U.P.V.C

پروفیل UPVC یکی از مطمئنترین و پر مصرفترین مواد اولیه در ساخت در و پنجره ساختمانی بوده و مشخصه اصلی آن زیبایی و استحکام می باشد . سبک وزنی ، خمش پذیری ، عایق بودن در مقابل حرارت و الکتریسیته ، مقاومت در برابر مواد شیمیائی و بیولوژیک ، قابلیت تبدیل به سطوح صیقلی، قابلیت تلفیق با مواد افزودنی مختلف و بالاخره انعطاف پذیری در کاربردهای متعدد ، پلیمر مزبور را به مناسب ترین جایگزین برای آلیاژهای فلزی و غیر فلزی در صنعت در و پنجره سازی تبدیل نموده است . پروفیل UPVC قابلیت عرضه در رنگهای مختلف را دارا می باشد.

برای اطلاع از قیمت در و پنجره با بخش فروش تبریز تماس حاصل فرمایید.

نویسنده
نویسنده
حبیب ایرانی نویسنده مقالات سایت گروه صنعتی خجسته (پنجره تبریز )| طراح و مجری انواع درب و پنجره آلومینیومی دوجداره یو پی وی سی upvc ترمال بریک - نانترمال - وین تک در تبریز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *