شیشه های پنجره

انواع شیشه های پنجره

برای کامل کردن اطلاعات در زمینه انتخاب بهترین پنجره، خوب است مروری بر انواع شیشه ها نیز داشته باشیم. همانطور که اشاره کردیم شیشه در انواع تک جداره، دو جداره و هوشمند موجود است:

شیشه ساده (تک جداره)

این شیشه اولین و ساده ترین نوع برای استفاده در پنجره است. ضخامت آن متنوع است و معمولا از ۲ تا ۲۰ میلیمتر تولید میشود. شیشه های تخت در انواع مشجر، رفلکس و … نیز موجودند. از مدلهای مشجر و طرحدار معمولا برای محدود کردن دید در نواحی خصوصی خانه استفاده میشود .مدل رفلکس و انعکاسی هم به کمک اضافه کردن یک ماده پوششی روی شیشه تخت ساخته میشود. این شیشه در روز نور خارجی را بازتاب داده و باعث کاهش نفوذ نور خورشید میشود و در شب به صورت برعکس همین حالت عمل میکند.

شیشه های پنجره

شیشه دوجداره :

بهترین انواع شیشه برای استفاده در ساختمان مدلهای دو و حتی چند جداره هستند. مهمترین برتری دوجداره ها نسبت به مدلهای معمولی، مقاومت بسیار بالا در برابر حرارت و آلودگی صوتی است.
خانه فضای سکونت و آرامش ما است، و قطعا قابلیت عایق صوتی ویژگی مهمی به حساب می آید. در شیشه دو جداره، دو شیشه مجزا در کنار یکدیگر قرار میگیرند و در فضای بین آنها گاز بی اثر تزریق میشود. نتیجه این
سیستم گرمای بیشتر در زمستان، سرمای مطلوب در تابستان و عدم انتقال صوت است.

برای اطلاع از قیمت در و پنجره با بخش فروش تبریز تماس حاصل فرمایید.

نویسنده
نویسنده
حبیب ایرانی نویسنده مقالات سایت گروه صنعتی خجسته (پنجره تبریز )| طراح و مجری انواع درب و پنجره آلومینیومی دوجداره یو پی وی سی upvc ترمال بریک - نانترمال - وین تک در تبریز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نیاز به راهنمایی دارید ؟