قیمت پنجره دوجداره تاشو

قیمت پنجره دوجداره تاشو

قیمت پنجره دوجداره تاشو

همانطور که می دانید طراحی های متفاوتی برای ایجاد و ساخت پنجره ها به کار می رود که هریک خصوصیات و کاربرد خاص خود را دارند. قیمت پنجره دوجداره طرح تاشو مناسبی دارد و بسیار کاربردی می باشد. در این پنجره ها لنگه های باز شو به صورت تاشو در کنار یکدیگر می باشند.

پنجره آکاردیونی سه لنگه یکی از پنجره های طرح تاشو می باشند که به دلیل استفاده تعداد بیشتر یراق آلات قیمت بالاتری دارند. این مدل پنجره های آکاردیونی برای محیط ها و حیاط های بزرگ مناسب می باشند و به دلیل هزینه بالای این پنجره ها استفاده از آن ها در محیط های کوچک به صرفه نمی باشد.

این پنجره ها از نظر کارایی و بهره وری انرژی نیز بسیار مناسب می باشد و از اتلاف انرژی جلوگیری به عمل می آورد. همچنین برای جلوگیری از ورود اصوات و ایجاد آلودگی صوتی نیز این پنجره ها عملکرد بسیار مناسبی  نیز دارند.

جنس پروفیل های پنجره ها با یکدیگر متفاوت می باشند اما رایج ترین آنها از جنس یو پی وی ساخته و تولید می گردند. یو پی وی سی جنس مستحکم و مقاومی دارد و برای محیط زیست بسیار مناسب می باشد زیرا آلودگی ایجاد نمی کند. پنجره دوجداره تاشو در قاب خود دارای دو لایه شیشه می باشد که این خود برای عایق بندی حرارتی و صوتی بسیار حایز اهمیت می باشد.

قیمت پنجره دوجداره تاشو

خرید پنجره دوجداره تاشو

برای اطلاع در مورد انواع پنجره ها و خرید پنجره دوجداره تاشو و پنجره ترمال بریک و پنجره نانترمال و کشویی با شماره های موجود در سایت تماس حاصل نمایید. کارشناسان فروش گروه خجسته، برای راهنمایی در خرید بهترین و ارزانترین پنجره دوجداره آماده پاسخگویی و مشاوره شما مشتریان عزیز می باشند.

قیمت پنجره دوجداره تاشو

برای اطلاع و استعلام قیمت پنجره دوجداره تاشو با ما تماس بگیرید. در کل پنجره های دوجداره امتیازات بسیار بالایی دارند که به این علت در ساختمان سازی مصرف آنها بسیار رایج شده است.با توجه به اینکه قیمت این پنجره ها نسبت به پنجره های نسل قبل قیمت کمی بالاتری دارند اما این افزایش قیمت باعث جلوگیری از ایجاد هزینه های جانبی شده است.

برای خرید پنجره دوجداره تاشو و اطلاع از قیمت پنجره دوجداره

نویسنده
نویسنده
حبیب ایرانی نویسنده مقالات سایت گروه صنعتی خجسته (پنجره تبریز )| طراح و مجری انواع درب و پنجره آلومینیومی دوجداره یو پی وی سی upvc ترمال بریک - نانترمال - وین تک در تبریز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *