قیمت پنجره سه جداره در تبریز و تفاوت آن با پنجره دو جداره

قیمت پنجره سه جداره در تبریز و تفاوت آن با پنجره دو جداره

قیمت پنجره سه جداره در تبریز و تفاوت آن با پنجره دو جداره

پنجره سه جداره در تبریز

بعد از ساخت و تولید انواع پنجره ها و بررسی کارامدی و کیفیت آنها، پنجره سه جداره بعد از پنجره دوجداره تولید شدند که قیمت کمی بالاتر نسبت به بعضی پنجره ها هم دارند.

هر نوع محصولی کارکرد خود را دارد و با هم تفاوت هستند و هر کسی باید با توجه به ویژگی های منطقه و نمای ساختمان پنجره مناسب را انتخاب کند.

پنجره دوجداره

همان طور که می دانید پنجره دوجداره از مهم ترین و پرکاربردترین پنجره ها هستند و همان طور که از نامش معلوم است از دوجداره ساخته می شوند.

یعنی از دو لایه شیشه در ساخت آن ها استفاده می شود و این شیشه ها با فاصله از هم قرار می گیرند و بین آن ها با گاز آرگون پر می شود.

این نوع پنجره ها عایق بندی بالایی را داشته و قیمت آن ها هم با توجه به مزیت های زیادی که دارند، مناسب می باشد.

پنجره سه جداره

از نامش پیدا است که این پنجره ها از سه جداره ساخته می شوند و از سه لایه پنل شیشه ای استفاده می شود.

همانند شیشه های دوجداره ما بین شیشه ها با گاز آرگون که برابر فشار هوای بیرون، پر می شود و دلیل اینکه از سه شیشه استفاده می شود و یک عدد شیشه اضافه ای نسبت به دوجداره ها دارد، به دلیل ایجاد عایق بندی بیشتر پنجره ها با شیشه سوم می باشد.

پنجره سه جداره چه کاربردی دارد؟

این نوع شیشه ها در مناطقی که آب و هوای سردی دارند و میزان برودت هوا زیاد است به کار می روند.

زیرا استفاده از پنجره سه جداره باعث جلوگیری از هدر رفتن انرژی گرمایی می گردد.

این شیشه ها علاوه بر عایق بندی بهتر در برابر دما، امنیت بالایی هم در برابر عوامل داخلی و خارجی داشته و همچنین در برابر صوت هم بیشتر نسبت به دوجداره ها عایق می باشد.

همچنین اگر در محیطی زندگی می کنید که سر و صدای محیط و یا گرد و غبار یا دمای محیط بیش از حد نرمال است، باید به فکر پنجره سه جداره برای ساختمان خود باشید.

قیمت پنجره سه جداره در تبریز و تفاوت آن با پنجره دو جداره

فروش و خرید پنجره سه جداره

گروه صنعتی خجسته در تبریز در ساخت و تولید و فروش انواع درب ها و پنجره ها فعالیت می کند اگر تمایل به خرید پنجره سه جداره در تبریز یا سایر شهرستان ها دارید می توانید با ما تماس بگیرید.

قیمت پنجره سه جداره

جهت اطلاع از قیمت دقیق پنجره سه جداره با شماره های کارشناسان فروش در بخش فروشگاه که در سایت موجود هستند، تماس حاصل فرمایید.

برای اطلاع از قیمت در و پنجره با بخش فروش تبریز تماس حاصل فرمایید. 

نویسنده
نویسنده
حبیب ایرانی نویسنده مقالات سایت گروه صنعتی خجسته (پنجره تبریز )| طراح و مجری انواع درب و پنجره آلومینیومی دوجداره یو پی وی سی upvc ترمال بریک - نانترمال - وین تک در تبریز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *